.

SWDZM Mens Трчање Лесни Дише Мрежа Одење Салата Обука Фитнес Џогирање Атлетик Обичните Патики JJ1810

SWDZM Mens Трчање Лесни Дише Мрежа Одење Салата Обука Фитнес Џогирање Атлетик Обичните Патики JJ1810

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Дише мрежа горниот обезбедува одлични breathability и издржливост да ги задржи нозете кул за време на вежбање.На чевли тело е направен од удобно горниот материјал, кој прави да се носат полесни и се формира природно и удобно чувство.Удобно внатрешна ткаенина, давајќи меко чувство и заштита на глуждовите.Единствена е направен не се лизга материјал, кој е удобно да одиме и да ја стартувате.Еластичен ѓон може да рамномерно ги растера влијание и да се намали товарот на нозете, прави вашите нозе удобно во текот на целиот ден.Големина на Табелата Големина(НАС)-Пета до Пети(CM)-4.5 инчи B(M)-22.5 CM8.86 5.0 инчен B(M)-23.0 CM9.06 инчен 5.5 B(M)-23.5 CM 9.25 инчен 6.0 B(M)-24.0 CM 9.45 инчен 6.5 B(M)-24.5 CM9.65 инчен 7.0 B(M)-25.0 CM9.84 инчен 7.5 B(M) 25.5 CM-10.04 инчен 8.0 B(M)-26.0 CM-10.24 инчен 8.5 B(M) 26.5 CM-10.43 инчен 9.0 B(M)-27.0 CM-10.62 инчен 9.5 B(M)-27.5 CM-10.83 инчен 10 B(M)28.0 CM11.02 инчен 10.5 B(M)28.5 CM11.22 инчен Како да се избере вистинската големина 1,Стојат на парче бела хартија; 2,Подготви должина од пети до пета;Мерење на должина од пети до пета; 3;Најдете десната обувка на големината на табелата според должина ќе мери.За било какви прашања,слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да се гарантира дека вашите интереси не ќе биде оштетен.

Особините