.

Нешто кратко, Поли Fibered Лоби Метла со Челик се Справи со Метла, Чистење Убедливо Отворено Комерцијални Совршен за Двор Гаража Лоби Центар на Пазарот на Подот Домашн?

Нешто кратко, Поли Fibered Лоби Метла со Челик се Справи со Метла, Чистење Убедливо Отворено Комерцијални Совршен за Двор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поли метла влакна. 31-инчен прав обложен челик се справи.За станбени или комерцијални апликации.Карактеристики исправена дизајн.Висат-up функција за лесно, off-the-кат складирање.Издржливи метла влакна.Прав обложен челик се справи.Висат-up функција за лесно, off-the-кат складирање.На нешто кратко, Поли Fibered Лоби Метла се направени од издржлив, поли влакна и е совршена за подигање на мали мензи брзо.На 31-инчен прав обложен челик се справи го прави за една мала, но трајни алатка.Нешто кратко, дизајнира, произведува и дистрибуира преку 300 производи за чистење за традиционален и во домашна употреба, како и изведувачот и DIY одделение апликации.Производот линија вклучува џогерите, метли, прашина, dustpans, четки, кофи и други резерви.

Особините