.

СТП Кожа Ранец Секојдневен Рамо Модни Чанти Анти-кражба за Патување Бизнис Колеџ Датира Риба

СТП Кожа Ранец Секојдневен Рамо Модни Чанти Анти-кражба за Патување Бизнис Колеџ Датира Риба

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Печати на враќање превозот етикета.Овој ранец е направен на СТП кожа.Билансот на функционалност и дизајн, претставува модерен убавина.Прилагодливи Рамо, Рака : Прилагодување на рамо, рака на соодветна позиција според вашата висина, на сила е Рамномерно, направи назад е полесен и поудобен.Големина : 10.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Перење Метод : Можете да најдете се чисти ткаенина, треба да се навлажнета и ги исклучите валкано место.

Особините