.

Сос Куба Crossbody Кеси Повеќенаменски Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Ранец

Сос Куба Crossbody Кеси Повеќенаменски Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Ранец

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака, Без Пеглање, И Не Белење.На Crossbody Торба Има Главната Патент Џеб На Рамо, Превез Џеб Внатре, И Еластична Затворање; Отворен Џеб Од Надвор, А Патент Џеб На Најоддалечените Страна, И Patch Џеб На Секоја Страна.Постојат Два Уво Токи На Дното На Торбата.Можете Да Изберете На Левото Рамо Или На Десно Рамо Според Вашите Навики.На Рамо Ремени И Врати Се Изработуваат Од Дише Материјали, Прави Да Се Чувствувате Поудобно Кога Патуваат, Пешачење, Итн.Совршен За Патување Подарок За Мажите И За Жените Кои Сакаат Меѓународни Патувања, Кампување, Планинарење И Во Текот На Ноќта Патувања.Поради Различни Мерни Методи, 1-2cm Грешка Е Нормално.Рака Е Лесен И Може Да Го Намали Рамо Притисок.На Дише Дебели Рамо, Рака И Задниот Панел Се Многу Удобен И Лесен, И Топлина Дисипација Не Се Акумулира.Многу Погодна За Роденден, Ноќта На Вештерките, Денот На Благодарноста, Божик, Нова Година, Дипломирањето, Да-Ранец Подароци, Итн.Прилагодливи Поместена Рамо Ремени Се Направи Овој Ранец Погоден За Повеќето Луѓе.Време На Испорака : Нашите Производи Бараат 3-4 Дена Да Се Подготви И 7-15 Дена Да Испорача.

Особините