.

Премиум Полица Лагер Не се Лизга Фиока Лагер Не-Ahesive Фрижидер Мат Вода-Poof за Кујната Кабинет Полица 12 Инчи ×15 Нозе - Јасно

Премиум Полица Лагер Не се Лизга Фиока Лагер Не-Ahesive Фрижидер Мат Вода-Poof за Кујната Кабинет Полица 12 Инчи ×15 Нозе

DEN 450.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тешки полица лагер не-лепило.Мекото мазна текстура страна, тоа е конвексен polka точки на врвот, созд триење и има некои перница па ова останува на полица.Nonstick, Полесно да се отстрани од кора и се држи полица лагер и не би штета на кабинетот.Тоа може да се подига и ги изми и тогаш стави назад.Совршена заштита за вашиот кабинети, тоа не додадете боја на полица!Направен од висок квалитет на EAV материјали, безбедно да се користи и водоотпорен, Само место на лагер на површината, обезбедувајќи дополнителна заштита за коцки од гребнатини, дамка, означување и остатоци.Сè во кабинети изгледа толку чисто и уредно!.Лесен за намалување на големина.На точки на оваа направи тоа многу лесно да се измери т грижете се за напуштање ништо леплива кога полетување.Лесно да се исчисти и да ги намали.Издржливи полица хартија и Водоотпорен лагер, без мирис, лесно да се скрати на големина со остри ножици.Може да се намали на било која големина и форми, што го сакате, се креативни и да се забавуваат!.

Особините