.

BALAKI Обновливи Фиока Лагер Одбори Водоотпорен Отпорни на Влага Мулти Цел Кабинет Облоги Не се Лизга Полици Кабинет Поставата Бисер Памук Поставата Кујната Кабинет

BALAKI Обновливи Фиока Лагер Одбори Водоотпорен Отпорни на Влага Мулти Цел Кабинет Облоги Не се Лизга Полици Кабинет Поставата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обновливи фиока облоги за кујна душеци.Влага доказ, водоотпорен, dustproof, и против пролизгување.Decal ќе направи вашата соба cuter и поубаво.Тоа може да се користи за декорација на фиоки, канцеларии, бироа, студија бироа, ѕидови, итн.Материјал : ПЕТ бисер памук Големина : За 500x30cm / 200x45cm / 200x60cm.Боја : Розова Зајакот / Црвена Мрежа / Зелена Мрежа / Жолта Роза / Сино Љубов / Blue Dot / Виолетова Цвет.Ако не сте задоволни со вашиот производ за било која работа, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат на сите времиња.Ние сакаме да ги направиме нашите клиенти среќни!.Обновливи фиока облоги за бања Одбори Водоотпорен Влага Отпорни на Влага Отпорни Мулти Цел кабинет облоги кујна не лепило Полици кабинет и фиока лагер Поставата Бисер Памук Поставата кујна полица хартија, Прибор Опис на Производот Вклучени : 100% сосема нов и висок квалитет.Обновливи фиока заштитник лагер душеци.Влага доказ, водоотпорен, dustproof, и против пролизгување.Decal ќе направи вашата соба cuter и поубаво.Тоа може да се користи за декорација на фиоки, канцеларии, бироа, студија бироа, ѕидови, итн.Материјал : ПЕТ бисер памук Големина : За 500x30cm / 200x45cm / 200x60cm Боја : Розова Зајакот / Црвена Мрежа / Зелена Мрежа / Жолта Роза / Сино Љубов / Blue Dot / Виолетова Цвет Пакување : 1 обновливи фиока лист се Чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.ЗАБЕЛЕШКА 1. Ве молиме овозможи мала девијација за мерења. 2.Поради разликата во светлината на екранот, објектите боја може да биде малку поинаков од сликата, ви благодариме за вашето разбирање.

Особините