.

QUINLUX ПЕРИКИ 180% Густина #1B/30 Нагласи Тело Бран HD Проѕирна Чипка Човечка Коса, Перики Вистински 13X4 Чипка Фронтален Перики Пред Извлечен Со Избелени Јазли Бразилецот Rem

QUINLUX ПЕРИКИ 180% Густина 1B/30 Нагласи Тело Бран HD Проѕирна Чипка Човечка Коса, Перики Вистински 13X4 Чипка Фронтален

DEN 5687.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.100% Бразилецот Човечка Коса, Мека и Здрава Крајот, Не се Исуши, БЕЗ фоликул, Не метежот Без пролевање. 2.HD Проѕирна Чипка, Одговара на Сите Кожи. 3.Просек или други полна големина чипка капа, прилагодливи и удобно.Детални големина може да се најде во опис на производот. 4.Ако ви треба голема капа или мали кап, ве молиме директно пишуваат за нас пред да се направи исплата. 5.Заврши и да се исправи косата со соодветна температура.Големина : 16" Color : #1 B/30 Боја Просечната големина капа одговара на сите глави од чешли и прилагодливи ремени, HD Проѕирна Чипка капа со бебе коса default Коса Спецификации : 1)Тип : Бразилски човечка коса 13 X4 чипка фронтален перика 2)на Коса : 100% човечка коса 3)Текстура : Тело Бран 4)Чипка Боја : HD Проѕирна Чипка капа 5)Губење на Густина : 180% густина 6)Коса Должина : 14-24 Инчен 7) Color : #1 B/30 Color8)Ззп големина на : медиум капа големина во стандардно (Ако ви треба голема капа или мали кап,ве Молиме контактирајте со нас пред купување) 9)Обемот : 22.25" 10)Пред да тилот : 14.5" 11)Уво до уво (крстот на челото) : 12.5" 12)Уво до уво (крстот на врвот) : 12.75" 13)Храм на храмот (низ назад) : 15" 14)Задниот дел на тилот : 5.5" 15) Glueless перики : 13 X6 чипка фронтален перика со чешли, прилагодлив ремени лесно да се носат 16)Содржина : 1 перика во Кутија Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни директно, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.ако не,ние ќе ги организираме на цел од страна на среден капа големина и средни кафеава боја на капа.Ви благодариме!!!Насоки 1. Се мијат и длабока состојба на косата редовно. 2. Detangle коса нежно со раце пред миењето.Не бришење или пресврт коса 3. Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста. 4. Треба косата да се исуши природно.Не го изложувајте на сонце или со сува коса посува.Стави argan масло да се меки на косата по миење. 5. Чешел кадрава коса нежно со прстите од врвот до крајот.Не четка 6. Четка straighter коса во надолен движење директно со краевите.Работат на вашиот пат до коренот.

Особините