.

СВЕТЛА LELE Природни Целосна Медиум Брановидна Коса Со Воздух Bang Перики за Жените Синтетички Влакна 12 Бои лолита Перика за Секојдневна Партија Cosplay Перика HF544-KB/M

СВЕТЛА LELE Природни Целосна Медиум Брановидна Коса Со Воздух Bang Перики за Жените Синтетички Влакна 12 Бои лолита Перика

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Прилагодливи дише материјал】 Оваа перика одговара на повеќето глава големини и форми, со флексибилни дише материјал и прилагодливи тока внатре.Можете да ја зајакнат перика да се направи повеќе удобно. (Две Прилагодување тока Може да бидат Поврзани со Фиксна Позиција за да ги Собере Различни Глава Големини.). 【Должина】за 19.6 инчен【Тежина】133g. 【Пакет Вклучувајќи】 1 перика +1 перика капи. 【Топло Совети】Како нашите перики се направени од високо квалитетна топлина отпорни на синтетички влакна,па перики може да се рамни со железо, навивам, и суви (подолу 180 Степени Centigrade/350 Степени Целзиусови). 【Услуги на клиентите】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим директно.Ние ќе се обезбеди решение за вас.

Особините