.

KELUSHI Оптичките Конектори, ФК Машки да LC Женски Хибридни Оптичко Влакно Конвертор Компатибилен Адаптер со Optical Power Meter Визуелна Грешка Локатор

KELUSHI Оптичките Конектори, ФК Машки да LC Женски Хибридни Оптичко Влакно Конвертор Компатибилен Адаптер со Optical Power

DEN 143.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

ФК Машки да LC Женски Хибридни Оптичко Влакно Connecor.Повторливост (d B)≤ 0.20. Заменливост (d B)≤ 0.20. Sleeve материјал : Циркони керамика.Оперативен Температура (степен) : -25 ~ + 75. Користете опсег : .Визуелна грешка локатор.Optical power meter.Влакна Скокач.Оптички Влакна Сензор.Оптички влакна конекција, преносот на опрема.Оптички влакна комуникација соба.

Особините