.

Froiny 12pcs Трајни штипки за алишта Windproof Облека Иглички Перење Клипови Виси Штипки Клипови Закачалки Полици за Ќебе

Froiny 12pcs Трајни штипки за алишта Windproof Облека Иглички Перење Клипови Виси Штипки Клипови Закачалки Полици за Ќебе

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мулти-цел клипови за облека линија, торба запечатување, хартија клипови, итн.Држете перење, облека, ткаенина пелени, чорапи, крпи цврсто на закачалки или clotheslines, и да ги заштити од дува во windy ден.Грчевито држејќи се дел е наредени со анти-лизга материјал дава силна одржи на облека и, исто така, не остави белег на облека, како и.Објектот е направен од високо квалитетни пластични, лесни, но издржливи.Овие мулти-цел клипови може да се користи за облека и некои предмети треба подобро затворање, идеален за стегање чорапи, крпи, ватенка, прекривки маска за да ги спречи дува од облека закачалка.Лесно да се врши и складирање кога се патува, едноставно клип за нив или да ги фрли во вашите tote торба.

Особините