.

CCINEE 150 КОМПЈУТЕРИ Мини Дрвени штипки за алишта,Мулти-Функција штипки за алишта Фото Хартија Колче Pin Занает Клипови за Дома Училиште Уметности и Занаети Оркестарот,

CCINEE 150 КОМПЈУТЕРИ Мини Дрвени штипки за алишта,Мулти-Функција штипки за алишта Фото Хартија Колче Pin Занает Клипови

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : Секој clothespin е прибл. 1.4 во×0.4 со удобно дизајн.Тие се убави, лесни, симпатична, мулти-корисни и убави.Пакет : 150 компјутери природни дрвени штипки за алишта во еден труд картичка, лесно за чување и намалување на загуби.Материјал : Овие штипки за алишта се направени од природно дрво со животната средина слој восок и метални пружини, еколошки.Дрвени предмети изградба и тешки-должност пролет ќе го направи тоа многу разноврсна.Широк апликации : Suitablle за бесење облека, занает проекти, подароци, birthday (роденден), училишни проекти, елка разубавувањето, дома и во канцеларија украси, празник предмети, итн.Обновливи штипки за алишта : силен и здрав мини дрвени штипки за алишта се восок обложени, тоа може да се користи повторно и повторно.

Особините