.

HongWei Милениче Шепа Божиќ Порибување,лопез и од неодамна го Персонализирате Бивол Plaid Мачка Куче Камин Виси Чорапи,Божиќ Сезона Оркестарот,Бела Црна Plaid (2 парчиња Би?

HongWei Милениче Шепа Божиќ Порибување,лопез и од неодамна го Персонализирате Бивол Plaid Мачка Куче Камин Виси Чорапи,Божиќ

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

❉Пакет се Вклучени : ќе добиете 2 парчиња бивол plaid шепа божиќ чорапи. ❉Милениче Шепа Дизајн : Овие plaid шепа чорапи се дизајнирани како симпатична миленичиња шепа модели на предната страна,со две artificifal кучето коски или риба коските на ткаенината дел,изгледа симпатична и деликатна и додава чувство на топло празнична атмосфера. ❉Премиум Квалитет : Направен од премиум мека кадифен памук и полиестер plaid,удобно и мазна на допир,таписерии изработка направи тоа долготрајни. ❉Голем Капацитет : Мерка во 17.2" X 11,8",многу простор за порибување stuffers и дефинитивно да додадете божиќ атмосфера во простор,совршен подарок чорапи за да ги красат вашата дрво и вашиот дом. ❉Совршен подарок за вашето домашно милениче : Третираат вашите миленичиња до нивниот сопствен персоналните божиќ порибување кој куче риба коска и шепа дизајн, се пополни со нивната омилена ужинка и играчки!Тие ќе љубов оваа смешна божиќ порибување на персоналните само за него!.

Особините