.

XKAWPC Грб на Република Колумбија. Божиќ Чорапи Виси Чорапи за Одмор Партија Дом Decoratiom Подарок црвено-Стил

XKAWPC Грб на Република Колумбија. Божиќ Чорапи Виси Чорапи за Одмор Партија Дом Decoratiom Подарок црвено-Стил

DEN 482.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Неткаени,sequin.Произведено во САД или Увезуваат.Оваа sequined Божиќ порибување е направен од не-плетени ткаенини.Тоа е мека и удобна.Тоа е светлината во текстура.Белата sequins се печатени со DIY модели.Можете да се јават на sequins со рацете за да го скриете модели и се покаже црвена или зелена sequins.Моделот може да се обезбеди долгорочна употреба.Постои тока во прилог на устата на Божиќ порибување, што е погодно за бесење каде што сакате да ги красат.Тоа исто така може да се користи како подарок торба со бонбони, картички, играчки, мали подароци, итн.внатре.Таа има добар изглед, додава празнична пријатна атмосфера и embellishes живот.Sequin Божиќ порибување големина : чорапи ширина : 18.7 cm/7.4 инчи, чорапи дното ширина : 25.2 cm/9.9 инчи, должина : 33.5 cm/13.2 инчи, Божиќ чорапи + lanyard + sequins, answer : ___________________________ note : (зелени не-плетени Божиќ На чорапи, на sequins се црвени; црвениот не-плетени Божиќ чорапи, на sequins се зелени), платформа боја на овој Божиќ порибување е врз основа на бојата на грбот не-плетени ткаенини.Постојат симпатична модели на Божиќ чорапи, кои се погодни за виси на ѕидовите, полици, јадење маси, скалите, камини, врати, Новогодишни елки или ресторани, клубови, барови, итн.Препорачливо е да ги красат со повеќе чорапи како тоа ќе се создаде празнична атмосфера.Поради прирачник за мерење на големината на податоци, нормално е дека грешката е во рок од 1-2cm.Ако сте го купиле нашите Божиќ чорапи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Оваа sequined Божиќ порибување е направен од не-плетени ткаенини.Тоа е мека и удобна.Тоа е светлината во текстура.Белата sequins се печатени со DIY модели.Можете да се јават на sequins со рацете за да го скриете модели и се покаже црвена или зелена sequins.Моделот може да се обезбеди долгорочна употреба.Постои тока во прилог на устата на Божиќ порибување, што е погодно за бесење каде што сакате да ги красат.Тоа исто така може да се користи како подарок торба со бонбони, картички, играчки, мали подароци, итн.внатре.Таа има добар изглед, додава празнична пријатна атмосфера и embellishes живот.Тоа може да се користи како Божиќ дрво декорација за прослави, забави, камини и Божиќ.Потсетување : препорачливо е да се мијат со рака, не се впие за долго време, и не кајгана.

Особините