.

54W лак Фен Помине Фен Нокти Светлината Led Помине Светилка Помине Уметност полски лак Лекување

54W лак Фен Помине Фен Нокти Светлината Led Помине Светилка Помине Уметност полски лак Лекување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Led Нокти Светлина Двојна Извори на Светлина, Брзо И Ефикасно - Сите Светлина Чипови На Гел на Ноктите Светилка Усвојување на Напредна Технологија, 365 Nm, 405 Nm / Dual Led Извор на Светлина, Која Може Брзо И Ефикасно да се Пече Ноктите И во голема мера го Скрати Просечното Лекување за Време На Вашите Нокти.Led Manciure Светлина Безбедно И Удобно - Ноктите Фен Има Разумна Дистрибуција На 18 Led Светлината-Емитирачки Чипови, Нежно Светло, Униформа Сушење Без Намалување, Сино Светло, Пријателски За Очи И Кожата, Без Црни Раце, Без Вртоглавица Или Око Непријатност.Ноктите Сушење Сијалица Smart Sensor Дизајн - Ноктите Фен Е Контролирана Од Страна На Автоматски Сензор.Кога Ќе Ја Ставите Раката Во Вентилатор, Вентилатор Автоматски Се Пали И Да Се Исклучи.Лесен За Употреба, Само Ставете Ги Вашите Раце Или Нозе Под Предниот Дел На Фен За Автоматски Да Го On/Off!.Гел На Ноктите Фен Поголема Работна Површина - Дизајн На Led Помине Светлосната Крива Зголемува Внатрешниот Простор И Се Проширува На Работна Површина На Која Може Да Се Направи Нокти, Сува Повеќе Удобно, И Може Да Се Направи Прсти Или Нозете Сува Во Исто Време, Што Е Многу Заштеда На Време.Професионални Помине Уметност Голема Компатибилност - На Лак Сушење Светилка Е Компатибилен Од Влез На Ниво На Професионално Ниво, Сите Вашите Омилени Ноктите Полирање, Primers, Врвот Палта И Гелови Може Да Се Излечи Брзо, Лесен За Употреба, Многу Погодна За Домашни И Салон Употреба.

Особините