.

Adsamm 16 x глајд модели во Метал со Ноктите и Гума Перница | Ø 0,79 (Ø 20 mm) | Сребрена | Рунда | Премиум Квалитет на Мебел Лизгачи со Ноктите и Браник

Adsamm 16 x глајд модели во Метал со Ноктите и Гума Перница | Ø 0,79 (Ø 20 mm) | Сребрена | Рунда | Премиум Квалитет на

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет на мебел лизгачи во метал со гума перница и ноктите.Сигурен, хигиенски мебелот и подот заштита за дом, канцеларија, хотели и ресторани, операции, болници, пензионирање домови, градинки, училишта, итн.Премиум мебел глајд модели со ноктите и браник произведени во Европа од тестирани материјали.круг Ø 0,79" (Ø 20 mm) боја : сребро, исто така, се достапни во други димензии.Испорака содржина : 16 парчиња мебел глајд модели со ноктите и гума перница.

Особините