.

БИО ЦЕЛУЛОЗА ОКО МАСКА (ПАКЕТ 10) | Око серум | Eyebag | Темни очи круг | Око брчки

БИО ЦЕЛУЛОЗА ОКО МАСКА (ПАКЕТ 10) | Око серум | Eyebag | Темни очи круг | Око брчки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ОНА ШТО Е BIOCELLULOSE ОКО МАСКА?Yân Bio Cellulose Око Маска е исполнет со висок квалитет мешавина на состојки, наменети за обновување и регенерирање на вашите очи област, прозорците на нашите души.Магнет за хидратација, био-целулоза е добра основа да се користи за ефективна апсорпција на нашиот моќен серум.Таргетирање око подпухналост, темни очи кругови и фини линии; Yân прави сигурни дека без разлика каде и да одите, твоите очи се bedazzling.Насоки 1. Отстранете ја белата заштитен слој нежно.Место маска со сини заштитна свртена нанадвор. 2. Се применуваат од челото на вашата под очите.Усогласат отвори на маска со очите. 3. Излупете исклучите сина заштитен слој.Нежно туп тоа странично за да се спречи апсењето на воздушни меури до тоа цврсто се придржува до лицето. 4. Отстрани маска кога почнува да се исуши.Не исплакнете, туп вишокот на влага нежно во кожата.Состојки Аква, Пропилен Гликол, Polysorbate 20, Butylene Гликол, Triethanolamine, Xanthan гуми за Џвакање, Carbomer, Disodium EDTA, Натриум Hyaluronate, Зелен Чај, Алое Barbadensis Лист Сок, Bisabolol, Хидролизирани Колаген, Panthenol, Niacinamide и, Avena Sativa (Oat) Кернелот Екстракт, Tocopherol, Хидролизирани Manihot Esculenta Tuber Екстракт, Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmitoyl Tripeptide-1, Хидрогенизирани Lecithin, Dipotassium Glycyrrhizinate, Hydroxycetophenone, Hexylene Претпазливост За надворешна употреба само.

Особините