.

HULUOBU Женска Лето Блузи Повик Краток Ракав Сончоглед Графички Tees Тренингот Кошули, Блузи Пријатели Tshirts Лабава Одговара

HULUOBU Женска Лето Блузи Повик Краток Ракав Сончоглед Графички Tees Тренингот Кошули, Блузи Пријатели Tshirts Лабава Одговара

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Линија Сува. ☄☄ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : Ова Е Редовна Лето Блузи,Лабава Одговара,ве Молиме Видете АЖУРИРАЊЕ на ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА за Опис на Производот. ☄☄Дизајнерски Детали : Лажичка Деколте,Едноставна и Женски Лето Врвот,Модифицирани Лицето Форма,Откривајќи Секси Collarbone. ☄☄Симпатична Карактеристики : Кратки Ракави Т-маица со Џеб,Додворувања на Секој Тип на Тело,Лабава одговара,Секојдневен Секојдневно Носат Сите Сезони. ☄☄Различни Материјали за Цврсти Бои и Шарени Т Кошули,Супер Мека Ткаенина се Движи со Вас за Сите-ден Леснотија. ☄☄Маици Нега : Машина Перат во Нежни, Препорачуваме Рака Мие со Ладна Вода, Линија Сува, Не Кајгана, Ниско ниво на Железо Ако е Потребно.

Особините