.

ODODOS Жените Висока Waisted Јога Leggings со Џебови,Стомакот Контрола Не се Види Преку Тренингот Атлетик Работи Јога Панталони

ODODOS Жените Висока Waisted Јога Leggings со Џебови,Стомакот Контрола Не се Види Преку Тренингот Атлетик Работи Јога Панталони

DEN 575.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

76% Полиестер / 24% Spandex, или 87% Полиестер / 13% Spandex.Увезени.Еластична затворање. ➤НА ТРЕНД МУЛТИ БОЈА : Изберете од Цврсти, Heather, Space Dye, Жакард, Моделот, Ќе одлучи што е најдобро за вас.Сте се покриени од страна на нашите 100% целосна гаранција за враќање на парите. ➤4 НАЧИН се ВОДАТ БРАНЕА МЕКА ткаенина обезбедува максимална удобност и заштита во текот на секоја поза и движење.Влага-wicking ткаенина да остане сува и удобно. ➤2 ГОЛЕМИ СТРАНИЧНИ ЏЕБОВИ што ќе одговара на паметен телефон и копчињата и тоа не се движат наоколу, нема повеќе да се грижите за вашиот essentials додека тренингот. ➤ВИСОКА WAISTED 28" inseam Целосна Должина.Длабоко повторно се упати кон салата, продавници или да ги задоволат вашите девојки за бранч, овие leggings се вашиот најдобар сојузник.Кога треба да се носат овие Leggings?.Совршен за Вежбање, Џогирање, Јога, Велосипедизам, Трчање, Фитнес, Тенис, Обука, Било кој Тип на Тренингот, или дури и за Секојдневниот Секојдневен Носат. 25" inseam 7/8 Должина; 28" inseam Целосна Length Deep & Широк Страна Pocket Brushed мека fabric Squat Доказ & Задник Lift Tummy Control Elastic Band Solid,Шема,Jaquard, Space Dye Повеќе Различни трендовски бои.Направени од високо qulity ACEPORA Блокирам Ткаенина Мешавина од полиестер и spandex, двојно knits технологија имаат тенденција да биде поцврста и постабилна.Ултра мека и не-види-преку, останете нетранспарентно дури и кога ќе се наведнуваат и flex. 4-начин се водат да ви помогне да се движат послободно, додека на влага-wicking заврши ќе се задржи кул без оглед на тоа колку е тешко да се работи.Ткаенина е дизајниран за да се обликуваат совршено за вашето тело, давајќи ви рационализација изглед.Големина прашања дефинирате тело мерења, не мерења на облека.Оваа големина на табелата е само водич.Ве молиме имајте во предвид секој човек има уникатен одговара на потребите и треба да ја искористи својата сопствена дискреција, соодветно.

Особините