.

ODODOS Жените Висока Waisted Јога Leggings со Џебови,Стомакот Контрола Не се Види Преку Тренингот Атлетик Работи Јога Панталони

ODODOS Жените Висока Waisted Јога Leggings со Џебови,Стомакот Контрола Не се Види Преку Тренингот Атлетик Работи Јога Панталони

DEN 799.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

76% Полиестер / 24% Spandex, или 87% Полиестер / 13% Spandex.Увезени.Еластична затворање. ➤НА ТРЕНД МУЛТИ БОЈА : Изберете од Цврсти, Heather, Space Dye, Жакард, Моделот, Ќе одлучи што е најдобро за вас.Сте се покриени од страна на нашите 100% целосна гаранција за враќање на парите. ➤4 НАЧИН се ВОДАТ БРАНЕА МЕКА ткаенина обезбедува максимална удобност и заштита во текот на секоја поза и движење.Влага-wicking ткаенина да остане сува и удобно. ➤2 ГОЛЕМИ СТРАНИЧНИ ЏЕБОВИ што ќе одговара на паметен телефон и копчињата и тоа не се движат наоколу, нема повеќе да се грижите за вашиот essentials додека тренингот. ➤ВИСОКА WAISTED & ШИРОК КОРСЕЛЕ за да нема кифла врвот и максимална покриеност додека виткање и истегнување, еластична бенд одржи leggings да Не падне надолу. ➤FLATLOCK изградба минимизира chafe.Совршен за јога, возење велосипед, одбојка, вежба, кондиција, кревање, работи, било кој тип на тренингот, или секојдневниот секојдневен употреба.

Особините