.

LONDONTOWN Lakur Enhanced Боја на лак, Picadilly Плоштад

LONDONTOWN Lakur Enhanced Боја на лак, Picadilly Плоштад

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

"16 слободни" висок пигмент & продолжен носат lakur формула осигурувачи смели бои w/ збогатување растенија & минерални масла за истовремено да се врати & разубават ноктите.Гел-како, Долготрајни Бои. 80+ high-пигмент, да се загрози-доказ & гел-како лакови.Издржливи Молекуларна Бонд.Формулиран за да се создаде траен молекуларна врска со kur производи, зајакнување на ноктите сила & издржливост.Невиден Блесок.lakurs нудат сигурен блесне со лесно, па дури и апликација за беспрекорна нокти во секое време.

Особините