.

Earthborn Холистички Харбор Жетвата Жито-Слободен Влажна Мачка Храна (Случај на 24)

Earthborn Холистички Харбор Жетвата Жито-Слободен Влажна Мачка Храна (Случај на 24)

DEN 604.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Жито & глутен-бесплатно, оваа специјална формула е совршена, како жито-слободна алтернатива исхрана за мачки и мачиња.Премиум извори на протеини помагаат во градење и одржување на вашата мачка мускулите.Fleshy намалувања на туна, лосос и whitefish се снегулки директно од коските и се диви фатени и делфин безбедно.Здраво зеленчук и срдечна компири обезбеди единствен извор на витамини, минерали и бета-каротен да се помогне во изградбата и одржување на здрав имунолошки систем.Достапни во 5.5 оз.BPA-free лименки.Случај содржи 24 лименки.

Особините