.

Soulistic Влажна & Тендер Пилешко, Турција и Лосос Вечера во Сок Мокра Мачка Храна

Soulistic Влажна & Тендер Пилешко, Турција и Лосос Вечера во Сок Мокра Мачка Храна

DEN 266.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени со кафез слободни Пилешко и Мисиркино дека не содржат додадени хормони или антибиотици и Диви Фатени Лосос.Мелено рецепт во вкусна сок обезбедува висока влага да се одржи мачки хидрирани и здрави.Жито, глутен, carrageenan, MSG, BPA и ГМО слободни.Конзерванс слободни и направени без вештачки вкусови или бои.Сите риби се диви фатени, делфин и морска желка безбедно и одговорно извори.Направен во една човечка храна објект.

Особините