.

DWMEIGI Автомобил Таванот Товар Нето Џеб, Прилагодлив Двојно-Layer Мрежа SUV Покривот Организатор Долго Патување Складирање Торба,Шатор Ставање Ватенка детска Играчка Кр

DWMEIGI Автомобил Таванот Товар Нето Џеб, Прилагодлив Двојно-Layer Мрежа SUV Покривот Организатор Долго Патување Складирање

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Надгради Двојно-на крајот на патент】Нашите таванот товар нето џеб го спречува вашиот автомобил од станува нејасна.И долги патувања јаже торба со анти-падот дизајн на покривот има надгради двојно крајот патент-стави стоката да се чуваат и во близина на патент да се спречи стоки од паѓање и да се обезбеди возење безбедност.На јаже може да се задржи на товар складирање нето џеб блиску до таванот на автомобилот. 【Простор-за заштеда на енергија и Голем Капацитет】Товар нето џеб има 4 одредување токи, бебе јоргани, детски играчки,хартија за крпи и други лесни дребулии можат да бидат ставени во ЏИП таванот складирање нето дизајнот може да помогне да се одржи многу нередовно во облик на објекти, транспарентни мрежа се дизајнира, тогаш можете да го најдете вашиот работите лесно наместо на индексирање на автомобил на задните седишта, во потрага по нив во багажникот. 【Лесно да се инсталира】таванот складирање торба има 4 одредување токи,кои можат да бидат искористени да се поправи автомобилот чување на организаторот.Вие само треба да се одржи на фиксна тока и се зацврсти на појас.Автомобилот складирање менаџер е на врвот на главата.Во прилог, тоа е доволно силна за поддршка на обичните предмети без да се оштети. 【Погоден за повеќето Возило】автомобил складирање менаџер може да биде инсталиран на автомобил со четири handlebars,и големината е 21*31.5 инчи. 【Грижете се-слободен Шопинг Искуство】Не двоумете се, тоа е мора да има за вашиот автомобил.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да стапите во контакт со нас, нашиот тим ќе ви одговори побрзо и да ви обезбеди со најдоброто решение.

Особините