.

POETRYXIAO Jeep Wrangler Задното Седиште Изолација Нето задното Седиште Бариера за Кучиња за Jeep Wrangler JK Л 2/4 Вратата 2007-2021,Автомобил Организатор Изолација Товар Нето

POETRYXIAO Jeep Wrangler Задното Седиште Изолација Нето задното Седиште Бариера за Кучиња за Jeep Wrangler JK Л 2/4 Вратата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Fitment : Автомобили Багажникот Изолација Нето Товар Нето совршено се вклопува компатибилен со Jeep wrangler, фитинг компатибилен со 2007-2021 Jeep Wrangler JK JKU Л JLU Гладијатор JT 2/4 Вратата.Материјал : Произведени со користење одличен квалитет полипропилен webbing материјал.Убаво нешто во врска со ова товар нето е дека одлично солза сила и висока отпорност на триење.Карго Нето/Пет Divider : Нашиот џип задното седиште divider нето може да биде како посебна бариера која ги спречува непослушен деца или домашни миленици во задното седиште се меша со вашето возење.Бидете сигурни дека за да се концентрира на безбедно возење.Исто така да биде организатор нето за вашите Возила.Лесен за Инсталација : пред Седиштето Товар Нето/Пет Divider за да се лесно да се инсталира користејќи ремени и токи.Нема специјални алатки се потребни.Она Што Може Да Се Добијат На : 1 Buc Автомобил Багажникот Изолација Нето Товар Нето.

Особините