.

Божиќ Дедо мраз Шапка, Тигар Главата Празник Божиќ Шапка за Возрасни, Унисекс Удобност Божиќ Капи за Нова Година Празнична Одежда Одмор Партија Настан

Божиќ Дедо мраз Шапка, Тигар Главата Празник Божиќ Шапка за Возрасни, Унисекс Удобност Божиќ Капи за Нова Година Празнична

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет : Секој Божиќ капа е изработена од 95% полиестер + 5% spandex ткаенина, мека на допир и удобен за носење; секој шапка е опремен со бела pompom и бела кадифен работ, кој е издржлив, модерен и лесно да се совпаѓаат.Чувајте Го Новиот Година Топло : дедо мраз шапка со задебелена дизајн обвивка може да се чува на топло во ладно.Ја апсорбира потта поставата го прави удобен за носење и да не ти е срам кога ќе се земе шапка off.Ќе се чувствувате топло и среќни во Новата Година.Чувајте Го Новиот Година Топло : дедо мраз шапка со задебелена дизајн обвивка може да се чува на топло во ладно.Ја апсорбира потта поставата го прави удобен за носење и да не ти е срам кога ќе се земе шапка off.Ќе се чувствувате топло и среќни во Новата Година.Широк Спектар на Употреба : овие капи се исклучителна украси, која може да додадете повеќе новина на вашиот Божиќ партија, канцеларија, дома и на други места, тие се многу погодни за семејството партии, сценски настапи, темата партии, улога играат игри, итн.за да ја подобрите атмосферата на радост и ги импресионираат другите; тие исто така можат да бидат дадени како подароци за вашето семејство и пријатели.Најдобри Божиќ Партија Корист Украси : Совршена декорација проп headwear за партија костим да се создаде пријатно и интересна атмосфера.Голема костим додатоци за Божиќ, ноќта на Вештерките, Божиќ cosplay, Забава, Роденден, за Нова Година, или дури и за giggles, продажбата, промоција, на годишната церемонија, активности на заедницата, фаза на изведба, празник партија, итн. ♥ Поставите вашата работа настрана, само уживаат во оваа одмор со семејството собир! ♥ За овој среќен сезона, може да се духот на Божиќ се шири среќа, љубов и мир.Го прослават Божиќ и нова година со забава и забава. ♥ Ви посакувам Среќен Божиќ!Божиќ Дедо мраз Шапка за Возрасни : ♥ Материјал : 95% полиестер + 5% spandex. ♥ Боја : Бела и сите видови на модели, одличен избор за вашата облекување. ♥ Една Големина : Ширина-29.7 cm/11.7 инчен, Должина-43.5 cm/17.1 инчен, Погодна за возрасни од сите возрасти. ♥ Класичен Стил : Капа е одличен додаток за Божиќ партии, одмор и Дедо мраз носии. ♥ Најдобри Божиќ Подарок : Тоа е голем дар за вашето семејство.Дури и тоа е голем дар за вашето семејство.Добиете овој Дедо мраз Шапка да се шири и навиваат Божиќ!Пакет : 1 X Божиќ Дедо Мраз Шапка.

Особините