.

Полски Знаме Орел Божиќ Шапка За Нова Година Празник Партија Cosplay

Полски Знаме Орел Божиќ Шапка За Нова Година Празник Партија Cosplay

DEN 357.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Повлекување На затворање.Рака Мие.Овој Божиќ шапка е направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини, мека на допир, светлина, и удобен за носење.На капа е опремен со бела кадифен топки и бела меки рабови.Тоа може да се користи за долго време, е издржлив и лесен за да одговара.Божиќ шапка димензии : ширина : 43.5 cm / 17.1 инчи, висина : 29.7 cm / 11.7 инчи, губење на топката големина : 4.2 cm / 1.6 инчи, кадифен големина : 6.2 cm / 2.4 инчи, ве молиме да се измери вашата глава обемот пред да го купат.Купи вистинската големина.Божиќ капи донесе една убава празнична атмосфера за Божиќ, погодна за одмор партии, тематски активности, канцеларии, трговски центри, училишта, семејни дружења, сценски претстави, играње на улоги, итн.Убава и елегантна капи, совршен подарок за пријателите, колегите, семејството или себе си во Божиќ ноќ на Вештерките, забави, родендени, и Нови Години.Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка, и грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен.Ако сте го купиле нашите производи и имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Овој Божиќ шапка е направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини, мека на допир, светлина, и удобен за носење.На капа е опремен со бела кадифен топки и бела меки рабови.Тоа може да се користи за долго време, е издржлив и лесен за да одговара.Божиќ капи донесе една убава празнична атмосфера за Божиќ, погодна за одмор партии, тематски активности, трговски центри, училишта, семејни дружења, играње на улоги, итн.За Божиќ, ноќта на Вештерките, забави, родендени, и Нови Години, одличен подарок за пријатели избор.Потсетување : препорачливо е да се мијат со рака, не се впие за долго време, не bleach, и миењето температура не треба да надминува 45ºC.Забелешка : Поради објективни фактори, како што се производство серии, екранот опрема, итн., тешко е да се избегне или ќе имаат мал боја разлики, положба и големина грешки, кои се нормален феномен, ви благодариме за вашето разбирање.

Особините