.

Зима и Топло, Плетени Бебе Капа за Девојки Памук Наредени Новородено Бебе Девојки Капа со Симпатична Лак Или Роза

Зима и Топло, Плетени Бебе Капа за Девојки Памук Наредени Новородено Бебе Девојки Капа со Симпатична Лак Или Роза

DEN 383.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Viscose,Полиестер,Памук,Најлон.Рака Мие Само.МАТЕРИЈАЛ : 39% памук,26% полиестер,23% најлон и 11% viscose.На сплетам памук шапка многу тивко и удобно, топло и пријатно за да се заштити бебето од студената зима.БЕБЕ BEANIE ГОЛЕМИНА : Две големини на располагање за новороденче и доенче. 0-3 месеци шапка обемот : 15-16.5" висина : 6"; 3-9 месеци : 16.5-18.1" height : 7.5"; ве Молиме проверете го вашето бебе е големина внимателно пред да се направи нарачка.КЛАСИЧЕН СТИЛ : Симпатична и класичен стил поврзана капа за бебе девојка со розова,бела, сива боја.Лесно да се носат и пар со друг облека,направи вашето бебе изгледа неверојатно,исто така, совршен за незаборавни фотографија пука.УНИКАТЕН БЕБЕ ПОДАРОЦИ : Толку симпатична шапка е најдобар подарок за бебето, роденденски подарок,бебе туш,божиќ подарок и така натаму..сигурно, тие ќе сакаат толку многу.Рака мие, не користете хемиски детергент за перење. 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ.Ние основана нашата компанија, со надеж дека на поедноставување на родителство, така што ќе може да се поминат повеќе време за уживање во вашите малку еден.Ако нашите производи не живеат до вашите очекувања, да ги споделите со нас и ние ќе го поправам!.

Особините