.

Деца Кофа Капа за Момчиња, Бебе Ајкула Деца Бејзбол Капа и Девојка Sunhat, UPF 50+ UV Заштита од Сонце Boonie – Возрасти 2-4

Деца Кофа Капа за Момчиња, Бебе Ајкула Деца Бејзбол Капа и Девојка Sunhat, UPF 50+ UV Заштита од Сонце Boonie – Возрасти

DEN 346.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Премиум Квалитет Материјал.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.ОДЛИЧНА ЗАШТИТА од СОНЦЕ : Овие Симпатична Децата на сонцето шапка / UPF 50+ заштита на Деца Кофа Шапка, е доволно широка за да се обезбеди на вашето дете со одлична заштита од сонце, заштита на детето главата, очите, на лицето и вратот од штетните сончеви УВ зраци.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ На : Деца на сонце Шапка материјал е мек, издржлив и лесен.И ќе го заштити Вашиот малку е чувствителна главата од штетните сончеви УВ зраци.Внатрешниот sweatband ќе го апсорбира вишокот на пот.Се чувствуваат комотно со лесни капак кој е совршен за сите дневни активности и некои забава во паркот.СЛИКА СОВРШЕН : да се биде или не со Boonie капа дека ќе одам на работа, за било каква внатрешна/надворешна прилика.Ова Бебе Сонцето Шапка ги комбинира и двете, шарени Бебе Ајкула дизајни за да го вклучите глави, и комфор за Нејзиниот / Неговиот all-day носат.Тој ќе / Таа ќе го користи за своите обичен ден-за-ден активности.Мора Да Има Ставка!.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ : Една големина одговара на повеќето Години, Момчето / Девојката Сонцето Шапка е дизајниран за совршено се вклопуваат за Деца на Возраст 2-4 Широк обод должина е 2.75 инчи.Тоа е доволно широка за да се обезбеди на вашето дете со одлична заштита од сонце, На мека гребенот Плажа Шапка е и packable и crushable, овозможувајќи ви лесно пати нагоре и го стави во ранец или плажа торба.ЛИЦЕНЦИРАН ПРОИЗВОД : Официјално лиценцирани Nickelodeon Бебе Ајкула производ.ГРИЖА инструкции : Избрише се чистат со влажна крпа. - Вашето Момче / Девојка ќе љубов носи Нејзиниот / Неговиот Sunhat на плажа, игралиште, парк, риболов, кампување, планинарење, викенд getaways, и насекаде каде што сакате да се обезбеди сенка за вашето дете е лице и очи од ултравиолетовите зраци на сонцето.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Особините