.

3/4 Ширина x 10Meters Должина Црна Шие На Кука и Јамка Лента за Прицврстување на Најлон Ткаенина Лента (Црна, 3/4 Инчи x 10 Метри)

3/4 Ширина x 10Meters Должина Црна Шие На Кука и Јамка Лента за Прицврстување на Најлон Ткаенина Лента (Црна, 3/4 Инчи

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На кука и јамка лента е не-лепило шие-на стил, направени од најлон и полиестер, трајни и обновливи; Кога на 2 страни се притисне заедно, на кука и јамка ќе се фати цврсто.Секоја лента се тркалаат мерки за 32.8 метри (10 м) во должина, 3/4 инчи (2cm) во ширина, контрола на должина што ги сакате, тие можат да бидат отсечени во било колку сакате и треба.За да се шие на кука и јамка широко се применуваат во шиење, DIY занает, облека, чевли и така натаму, погоден за дом, канцеларија, училиште и работилница за употреба.Оваа Магија лента може, исто така, како кабел организатор, да ви помогне да управуваат со компјутерски кабли, кабли да се задржи вашето биро, канцеларијата и домот чисти и уредни.Оваа Кука и Јамка вклучуваат 1 тркалаат Кука 32.8 метри должина + 1 тркалаат Јамка 32.8 метри должина во 3/4' широк, во Црна боја.

Особините