.

4 Безбедност/НЕОНСКИ Жолта ШИЕ-НА Кука и Јамка Fastener - Кука Страна на САМО - 1 Двор

4 Безбедност/НЕОНСКИ Жолта ШИЕ-НА Кука и Јамка Fastener - Кука Страна на САМО - 1 Двор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

4" Шие-на Кука и Јамка Fastener - Кука страна само - се продава од дворот.Овој објект се продаваат од страна на дворот и ќе биде една континуирана парче до 25 метри.Овој објект е за кука страна само (појавување на јамка страна се продава одделно).Сликата претставува тркалаат fastener е намален од.Оваа fastener е индустриски одделение што го прави идеален за било каков проект.Многу други ГОЛЕМИНИ и БОИ на располагање.Секоја единица купи претставува 1 двор.

Особините