.

Само Да Предизвика 4 - Xbox Еден

Само Да Предизвика 4 - Xbox Еден

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еден ден Издание вклучува Неонски Racer Пакет со овие DLC предмети : Неонски Racer Супер автомобил, Неонски Racer Крило одговараат, Неонски Racer Падобран; види опис за сите детали.Се донесе На Громот : Издигнува преку небото со твоите крило одговараат : скачам со падобран, База Скок и Слободен Натпревар, како ќе се борат на вашиот непријатели искористување на екстремни временски да ги искористат.Светот е Крајната Мисија : ја предводат бунт и да го порази на hi-tech приватна воена организација; се Соочи со исклучување против најспособниот противник сепак; ја Открие тајната зад Рико Татко е минато.Огромен Јужна Америка Светот : 100 квадратни километри за да се истражуваат од шумските да пустината, и низ снежните планински врвови како ќе се истражуваат светот на Солис од суета градови во руралните пасишта.Креативна деструкција во своите најдобри : го Прилагодите вашиот нов справувањето кука со еволуирале и нови способности; Експеримент со воени авиони, хеликоптери, турбо-подгреан спортски автомобили, и градежните возила.

Особините