.

Нинџа Магнат [Онлајн Игра Code]

Нинџа Магнат [Онлајн Игра Code]

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изградба на вашиот селото со вработување на Работниците да соберат стоки и занает опрема.Регрутира Нинџи и да ги испратите на повеќе тешко и профитабилни мисии.Воз нив во Стелт, Напад, Поддршка и Агилност.Брани својата база од напаѓаат индијана џонс : крадците.Заврши мисии и го преземе целиот свет!.Регрутира Нинџи, Ангажираат Работници, изградба на вашата база, да се обучат вашата Нинџи и да ги испратите на Мисии!Во Нинџа Магнат управуваат со вас Нинџа Село со цел да расте на вашата база и својата војска, па можете да Assassinate локалните Клан Лидерите и го преземе целиот свет!Изградба на вашиот селото со вработување на Работниците да соберат стоки и занает опрема.Регрутира Нинџи и да ги испратите на повеќе тешко и профитабилни missions Train нив во Стелт, Напад, Поддршка и Agility Defend вашата база од напаѓаат raiders Complete мисии и го преземе целиот свет!PC Минимум системските Барања : PC Препорачува Системски побарувања : Процесор : 1.7 Ghz Core 2 Duo RAM : 1 GBHard Диск : 1 GBVideo Картичка : Radeon 4850 или equivalent Supported оперативен СИСТЕМ : Windows 10, за Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows Mac Минимум системските Барања : Mac Препорачува Системски побарувања : Процесор : 1.7 Ghz Core 2 Duo RAM : 1 GBHard Диск : Radeon 4850 или equivalent Video Картичка : 1 GBSupported OS : оперативниот систем Mac OS Сиера 10.12, Mac Ел Capitan 10.11, Mac Yosemite 10.10, Mac Mavericks 10.9, Mac Mountain Lion 10.8, Mac Лав 10.7, Mac Snow Leopard 10.6, Mac Леопард 10.5, Mac OS X, Macintosh.

Особините