.

ARMORAY Рака Ракави за Мажи & Жени - УВ Заштита од Сонце - Тетоважа Покритие - Атлетски Спортски Ракав за Голф Работи Фудбал

ARMORAY Рака Ракави за Мажи & Жени - УВ Заштита од Сонце - Тетоважа Покритие - Атлетски Спортски Ракав за Голф Работи Фудбал

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

????НУЛА лизга + Притисок за Ослободување гарантира : ARMORAY Рака Компресија Ракавите се внимателно направена со Сегментирано Ткаат технологија, со минимални надворешноста крои за оптимална удобност и потпора.НЕМА бришење, НЕ се лизга, НЕ чеша.На ергономски дизајн е плетени не само да се обезбеди удобност и заштита - но стручно ослободување на притисокот за време на напорни вежби и активности. ????❄️ВТОРИОТ КОЖАТА Чувствуваат : Направи со комбинација од 98% памук влакна и 7% spandex, нашата рака штитови ветување за размена на инстант Пот Удар-Далеку за ладење, дише искуство - ќе заборавајте имате на!. ☀️+☃️ Лето + Зимски ЗАШТИТА : UPF 50 заштитен материјал блокови против 98% од штетните UVA и UVB зраци и нуди и инстант штит од зимскиот студ за вашиот отворено скокање или расчистување на патеката за време на постудено месеци. ✅ Сестраност : Нашиот производ може да се користи како рака ракави за мажите, рака на ракавите за жените, рака штит против сонце и елементи, фудбал рака ракав, кошарка рака ракав, снимање ракав или дури и една рака ракав за вашиот надлактицата тетоважи или целосна должина на ракав тетоважи. ✅ ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА; Ако не сакаме нашите рака компресија ракав за полнење, ги споделите со нас и ние ќе рефундирање на вашите компресија рака ракав сет без прашања, ние се гордееме на одлични услуги на клиентите и исклучителен квалитет.

Особините