.

Рака на Ракавите за Мажите и Жените, Ракави за да ги Покрие Рацете на Мажите и Жените 4-Парови

Рака на Ракавите за Мажите и Жените, Ракави за да ги Покрие Рацете на Мажите и Жените 4-Парови

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Машина За Миење.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Ладење Рака Ракави е изработена од трајни, отпорни на временските и еластичен материјал.Арм Опфаќа се хемиски БЕСПЛАТНО и сосема безбеден за вас и вашите деца.Материјалот дише, суши брзо, фитили влага далеку од кожата и ја прави вашата кожа се чувствувате свежо во текот на целиот ден.UPF 50 ЗАШТИТА - Нашите ладење УВ заштита ракави употреба на иновативна технологија која блокови над 98% од штетните UVA и UVB зраци, така нуди UPF 50+ заштита.Нашата е совршен за топли сончеви денови за да се заштитат себеси и другите од сонцето.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ & ИСКЛУЧИТЕЛНА КРОИ - Откријат една од еден вид УВ заштита рака ракави, со посебен еластична бенд nonskid дизајн и деликатна крои.Nonskid еластична бенд се држи за вашата кожа и нема да дозволиме ракавите се лизга annoyingly.Овие ракави нема да биде лесно да се искинале надвор, бидејќи на елаборат за шиење со висок квалитет на артикулирани seaming.ВОДАТ ги СОБЕРЕ И да се ПЕРАТ - Со компресија ракави вашите мускули може да се изврши за подолги периоди, закрепне побрзо, штитат подобро против повреди.И оваа ракавите се неверојатно издржливи и еластичен.Лесно да се машина за миење и висат сува.ЗА СИТЕ СПОРТСКИ & АКТИВНОСТИ на ОТВОРЕНО - Дизајниран за долго, топло часа под сонцето, нашата лесни рака ракави ќе ви ги удобно без разлика дали сте голф, риболов, игра кошарка, велосипедизам, пешачење, возење, па дури и градинарството.Очекуваме крајниот удобност и заштита каде и авантура ќе ве однесе.

Особините