.

Супер Sculpey Жива Кукла Рерна-Пече Глина - Бебе Тонот на Кожата Глина - Пакување од 3 (1 Фунта)

Супер Sculpey Жива Кукла Рерна-Пече Глина - Бебе Тонот на Кожата Глина - Пакување од 3 (1 Фунта)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЖИВА КУКЛА БЕБЕ – Професионални и квалитетни рерна-пече глина со полу-транспарентно крај може да се користи за да се создаде реална кожата и реална изглед.БЕБЕ – Печка се пече кукла глина во Бебе тонот на кожата боја.Се ПЕЧЕ И БОЈА – По печење, парчиња може да биде оформена, изшкуркан, drilled или обоен.ПАКУВАЊЕ ОД 3 – Секој тули од глина е една фунта. 3 килограми вклучени.Пакувањето може да варираат.

Особините