.

HAOKTSB Милениче Фонтана 3L Голем Капацитет Милениче Фонтана 1.5 L Круг Мачка Чешма Миленичиња Вода Диспензерот

HAOKTSB Милениче Фонтана 3L Голем Капацитет Милениче Фонтана 1.5 L Круг Мачка Чешма Миленичиња Вода Диспензерот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Куче фидер Направени на безбедно, природен материјал.Лесно да се движите,мачка фидер може да се користи насекаде. 3 L капацитет на вода е одлична за кучиња, мачки, со повеќе од пет домаќинства.Нема потреба да се надополнува водата често и тоа не само што може да се сретне пиење потребите на мачки, кучиња, птици и други миленици на различни големини, но, исто така, може продавница вода за една недела, па може да оди надвор за неколку дена, без да се грижиш за вашите миленици.Оваа мачка чешма е опремен со тапа и пролетта пренапони начини кои се совпаѓаат со пиење навики на мачки, кучиња, и други домашни миленици.Тапа модел : привлечат вашите миленици да пиете повеќе вода.Постојат три делови на славина.Можете да ја прилагодите тапа висина од преземање надвор или да се постави на средниот дел.Немојте да ги тргнеме на силиконски црева во прилог на пумпа кога ќе го инсталирате на фонтаната.Тркалезна форма дизајн, кој вашите мачки нема да биде повреден.Видлив целосно транспарентност резервоарот за вода, тоа е лесно да се знае кога да се исчисти и промена на водата.Така што на вашето домашно милениче секогаш може да ја пијат чиста и здрава вода.Компонента структура ,лесно да го инсталирате, лесен за чистење. 3 L Голем Капацитет Милениче Фонтана Простор за заштеда на стапало е голема идеален за кујни, перење простории, гаражи и други затворени области.

Особините