.

SFF Куче Јадење Погодност Здравје милениче Чешма милениче Фонтана Погодност мачка Вода Внесувач, пет Пиење Фонтана Внесувач

SFF Куче Јадење Погодност Здравје милениче Чешма милениче Фонтана Погодност мачка Вода Внесувач, пет Пиење Фонтана Внесувач

DEN 1876.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направи вашето куче јаде удобно со овие кучиња фидер чаши.Тече извор на вода, погоден за мачки' пиење навики, повеќе променлива брзина, погоден за повеќе домашни миленици.Не грижете се за мачки се picky за вода за пиење, нашите производи ви даде мир на умот.Привлекување на домашни миленици да пиете многу вода.Нашите производи може да ги задоволи потребите на сите видови на домашни миленици.Ниска потрошувачка на енергија и ултра-тивка пумпа, така што ќе не биде вознемируван од тоа.Ние дизајниран овие неверојатни мачка храна чинии со љубов и грижа за вашето домашно милениче.Садот е изработен од врвен квалитет, еко-пријателски пластика, која е храна-одделение, и безбедно за вашето домашно милениче.Исто така, материјалот е издржливи и отпорни, за долготрајна употреба.Име на производ : Пет fountain Material : plastic Voltage : 110 V~220v Capacity : 1.5 LPump напон : 3.5 V_9 Vcontain : Фонтана X1 Water пумпа X1 USB кабел X1 Manual X1power адаптер X1 Note : не вклучува pets Warm совети : тие треба да се мијат редовно толку бактерии не се изгради и да предизвика проблеми.

Особините