.

Галакси Z Флип 3 Случај,за Samsung Z Флип 3 Случај Ултра Тенок, Лесен Тешко PC Shookproof Заштитна Телефон Случај за Samsung Галакси Z Флип 3 5G 6.7 инчен - Ладни и топли Срцето

Галакси Z Флип 3 Случај,за Samsung Z Флип 3 Случај Ултра Тенок, Лесен Тешко PC Shookproof Заштитна Телефон Случај за Samsung

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

"Компатибилни Со Галакси Z Флип 3"➮ Специјално Дизајниран за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G 6.7 инчен 2021 Порака,Не е компатибилен со било кој друг телефон верзии,ве Молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред да го купат. "Исклучително Ладни и топли срцето Шема Дизајн"➮ Јасни обрасци, светли бои, никогаш нема да избледи,различни модели за да го изберете,Не само заштита на вашиот телефон, но, исто така, даде уникатна и прекрасна изглед,го прави вашиот телефон различни и очите-фаќање. "Ултра-тенок PC Дизајн"➮ Samsung Z Флип 3 Случај не Ќе се зголеми обемот на рачни уреди.обезбедува Shockproof заштита,спречите случајно капки, шок,судири и гребнатини, совршена заштита за вашиот Галаксија Z Флип 3 5 G. "Безжична Полнење & Прецизно Сечење"➮ Поддршка за Безжично Полнење, Нема Потреба Да се Отстрани Z Флип 3 Случај.Сите сечење дупка се вклопуваат совршено,копчињата за јачина на звук, микрофон и сите други пристаништа. "Камера & Екран Заштита"➮ Покрена браник на екранот и камерата помага да ја заштитите вашата екранот на камерата леќи на камерата од триење.

Особините