.

Крајбрежните Мириси Божествена Линија Гел Eyeliner, Равен, 0.18 Унца

Крајбрежните Мириси Божествена Линија Гел Eyeliner, Равен, 0.18 Унца

DEN 358.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Долготрајни гел формула глајд модели за непречено и суши брзо за неверојатен финиш.Вклучува изграден во кој се одвојува лагер четка за брзо и удобен апликација.Водоотпорен и дупка со доказ за ден активен носат.Додава дефиниција и интензитетот на вашите очи за суптилни софистициран изглед.Компактен сите-во-едно патување пријателски дизајн за лесен пристап.Потсетуваат на мистериозен привлечност со нашите Равен Гел Eyeliner.Овој елегантен црно обоена лагер вклучува мали монтажни лагер четка прецизно да се дефинира вашите очи со леснотија.Долготрајни гел формула суши брзо оставајќи го ви со дупка со, избледи, и водоотпорен заврши.

Особините