.

Автомобил Воздух Duster, Прашина Почиста Црна и Сребрена 32000 ВРТЕЖИ во минута Преносни Cordless за Дома Автомобил Употреба

Автомобил Воздух Duster, Прашина Почиста Црна и Сребрена 32000 ВРТЕЖИ во минута Преносни Cordless за Дома Автомобил Употреба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСОКА МОЌНОСТ : Моќен прашина компресор со ултра‑висока брзина на мотор, со ниска брзина на ветрот е околу 20,000 вртежи во минута, висока брзина на ветрот е околу 32,000 вртежи во минута.ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Погоден за голем број на сцени, како што е дом, автомобил, камера, компјутер случај, отворено скара и друга прилика.ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ : Вие треба да го притиснете и задржете го копчето за 3 секунди за да го вклучите.Стандардно е ниска опрема кога вклучување, и потоа притиснете за да се прилагоди на висок степен на пренос.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Избраниот ABS + метални материјали, цврсти и издржливи, висока температура отпор, отпорност на абење.ИЗГРАДЕНА ВО БАТЕРИЈАТА : 7500 MAH 18650 батерија, полнење време е за 3 H, на првиот степен на пренос може да се користи за 120 минути, вториот степен на пренос за 50 минути.Функција : 1. ВИСОКА МОЌНОСТ : Моќен прашина компресор со ултра‑висока брзина на мотор, со ниска брзина на ветрот е околу 20,000 вртежи во минута, висока брзина на ветрот е околу 32,000 вртежи во минута.2. ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Погоден за голем број на сцени, како што е дом, автомобил, камера, компјутер случај, отворено скара и друга прилика.3. ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Избраниот ABS + метални материјали, цврсти и издржливи, висока температура отпор, отпорност на абење.4. ИЗГРАДЕНА ВО БАТЕРИЈАТА : 7500 MAH 18650 батерија, полнење време е за 3 H, на првиот степен на пренос може да се користи за 120 минути, вториот степен на пренос за 50 минути.5. ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ : Вие треба да го притиснете и задржете го копчето за 3 секунди за да го вклучите.Стандардно е ниска опрема кога вклучување, и потоа притиснете за да се прилагоди на висок степен на пренос.Како да го Користите : Подигање на Функцијата : 1. За да спречите случајни допири што доведува до неправилно работење на говорница, ќе треба да го притиснете и задржете го копчето за 3 секунди за да се подигне, машината е вклучена стандардно е ниска опрема, нискиот степен на пренос е околу 20,000 револуции, и машината е управувана повторно да се свртат кон висок степен на пренос работа.Високиот степен на пренос е околу 32,000 револуции, и машината е исклучена повторно.2. Кога батеријата е целосно наполнета, индикаторот светло покажува зелено светло; кога полнење, сини индикатор за светло трепка за околу 1s;&nb.

Особините