.

Дрво Леќата Beewax,Природни Beewax,Традиционалните Дрвени Восок Повеќенаменски Восок Мебел полски за Подот Маси Столови Кабинети за Мебел Дома за да се Заштитат и да се ?

Дрво Леќата Beewax,Природни Beewax,Традиционалните Дрвени Восок Повеќенаменски Восок Мебел полски за Подот Маси Столови

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мебел Нега : Донесе досадна мебел врати во живот со восок мебел полски.Ги отстранува години на восок и нечистотија израстоци да се врати на изглед на вашиот стар мебел и подобрување на природната убавина и длабочина на жито во завршени и незавршени дрво.Ова дрво полски создава заштитна печат за да го задржи надвор било мирис, дамка, влага и се друго што предизвикува оштетување на вашиот мебел.Имајте на мебел и дрво трајно, како нова и природно светла.Сите Природни Состојки : Ова дрво леќата восок за мебел полски е направен целосно од 100% природен восок.Нема GMOs, не paraffins и нема мистерија состојки во нашите woowlish восок, безбедни и здрави.Восок зрачи со светлина и природен мед мирис, што ги прави луѓето да се чувствуваат уживате.Лесно и Безбедно да го Користите : На пчелите шанса мебел полски работи да се отстранат металните, валкано, и нечистотија од насликани површини.Безбедно да се користи на восок мебел и да се третираат дрво.Чисти и полирање на дрво подови, како и!Едноставно целта, тест и избрише дрво леќата восок за да се види години на израстоци исчезне пред вашите очи, што ќе им донесе мебел врати во живот.Дава вашиот дрвен мебел елегантен сјај и мазна завршувањето.Нуди добра издржливост и враќање на природната убавина на дрвото.Поле на Примена : Дрвени Врати, Дрвени Маси, Дрвени Столици, Дрво Кабинети,Дрвени Подови, Антички Мебел, Махагони Занаети, Резба, Цврсто Дрво Мебел, Европската Восок Мебел, итн.Ова Восок полски работи да се отстрани scuff знаци, маснотии.Едноставно целта,тест и да се избрише за да се види години на израстоци исчезне пред вашите очи.Безбедно да се користи за сите видови на третирани дрво.Опис на производот: Е вашето дрво мебел недостасува сјај?Донесе досадна мебел врати во живот со Дрво Леќата Beewax Отстранува години на восок и нечистотија израстоци да се врати на изглед на вашиот стар мебел.Оваа сите-цел Beewax не само што чисти вашиот дрвен мебел и дрво кабинети, но исто така полирање на нив да им даде на оние кои природен сјај!Работи да се отстрани scuff знаци, маснотии, валкано, и нечистотија од насликани површини.Безбедно да се користи за сите видови на третирани дрво.Чисти и полирање на дрво подови, како и!Едноставно целта, тест и да се избрише за да се види години на израстоци исчезне пред вашите очи.Спецификации : Тежина : 80g.Состојки : Природен восок.Пакет содржи : 1 x Дрво Леќата Beewax.Белешки : ве Молиме овозможи мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Особините