.

Напредок Осветлување P8743-30 Осветлување Додаток, 6-Инчен Ширина x 3/8-Инчен Висина, Бела

Напредок Осветлување P8743-30 Осветлување Додаток, 6-Инчен Ширина x 3/8-Инчен Висина, Бела

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На тип на производ е Спојка кабел конектор.Тоа е произведен во Кина.Пакет Димензии : 6.0" L x 0.75" W x 0.38" Х Број на Модел : P8743-30. Опис на производот 6` спојка кабел конектор за две соседни HAL3 поврзување на кабли во Бела завршница.Од Производителот 6-Инчен спојка кабел за употреба со Скрие-a-Лајт 3 флуоресцентно или ксенон undercabinet тела.Се користи за да се приклучат 2 HAL3 поврзување на кабли. 6-Инчен спојка кабел конектор за две соседни HAL3 поврзување на кабли во Бела завршница. 3-диригент, втемелени кабел 6-Инчен Ширина од 3/8-Инчен Висина.

Особините