.

Koroao Штекер Ѕид за Трепкање Sync Модул 2, Едноставна Монтажа Заградата Држачот за Трепкање Системи Sync Модул, Без Неуредна Жици или Завртки (1-Pack, Бела)

Koroao Штекер Ѕид за Трепкање Sync Модул 2, Едноставна Монтажа Заградата Држачот за Трепкање Системи Sync Модул, Без Неуредна

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔️Наједноставниот штекер планината дизајниран да се направи инсталирање на вашиот Трепка Sync Модул 2 брзо и намалување на кабелот нередот!(Адаптер не се вклучени). ✔️Инсталирањето на оваа заградата не влијае на вашиот Трепка Sync Модул 2 полнење.Протезата е дизајниран со помош на USB-компатибилен дупка. ✔️Планината е направен од Високо квалитетни пластични со лесни што може да трае долго време ,исто така, може да држете го вашиот Трепка Sync Модул и да го заштити од потенцијалните штета како што се прашина,вода. ✔️Оригинални тока дизајн : уникатен слот дизајн, power кабел е доволно долго за да одговараат на слот совршено. ✔️6 месеци Гаранција; Добие замени или прашање ќе целосна наплата ако било какви прашања.

Особините