.

Amzer 13-Инчен Gooseneck Возило Планината за iPhone 4

Amzer 13-Инчен Gooseneck Возило Планината за iPhone 4

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Флексибилни и модерен Amzer gooseneck возило планината за Apple i Phone 4!.Флексибилен вратот и носителот обезбедува патот воини голема hands-free опција.Движете го вашиот Apple i Phone 4 во обичај се вклопуваат лулка за безбедна одговара.Главата ротира обичај се вклопуваат лулка и на вашиот Apple i Phone 4 да совршен гледање позиција.Вшмукување чаша планината, позиционирање рака, и носител вклучени.Овој удобен планината вклучува обичај се вклопуваат лулка, 13" gooseneck вшмукување чаша планината и 3 M лепило диск кој е совршен за вашиот нов i Phone 4. Лизга вашиот уред во Обичај се Вклопуваат Лулка за безбедна одговара.Прикачување на Лулка на прилагодливи вшмукување чаша планината и да се придржуваат на вшмукување планината на вашиот шофершајбната.80 мм 3 M лепило диск е исто така вклучени за монтажа на вашиот табла или конзола.Флексибилни gooseneck е лесно да се прилагоди на совршен гледање позиција.Тоа е толку едноставно како што.Совршен за вашиот следен пат патување или вашиот диск околу градот.Безбедноста на прво место...Со Amzer е 13" Gooseneck Планината за вашиот i Phone 4!.

Особините