.

KESOTO Автомобил Телефон Носителот,360° Автомобил Rearview Огледало Планината,за Автомобил Табла Шофершајбната Воздухот се Пропустливи,Мобилен Телефон Стои,Компатибилен

KESOTO Автомобил Телефон Носителот,360° Автомобил Rearview Огледало Планината,за Автомобил Табла Шофершајбната Воздухот

DEN 1286.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

【360 Нема слепи агол на ротација】360 Нема слепи аголот на ротација може да се соберат различни визија, и тоа може слободно да и флексибилно прилагодување на навигација помош.Една рака држете го прави возењето побезбедно, која може да се прилагоди на пат слободно. 【Туркање малку】Туркање малку да се скрие на протезата, потоа повлечете ја надвор да се користи, што е повеќе удобен и без проблеми. 【Види Пошироко и Дополнително】Хоризонтален и вертикален екран за префрлање и нека можете да го видите патот пошироко и подалеку. 【Се прошири】На протезата може да биде продолжен за да 21cm / ?и тоа може да биде способен за експанзија и контракција. 【Два вида на инсталација】Два вида на инсталација ви даде различни опции, не само што може да се инсталира на внатрешноста rearview огледало, но, исто така, може да биде инсталиран на седиштето, кои ви даваат различни опции.Опис : - 360 °Нема слепи аголот на ротација може да се соберат различни визија, и тоа може слободно да и флексибилно прилагодување на навигација помош.Една рака држете го прави возењето побезбедно, која може да се прилагоди на пат слободно. - Наполни малку да се скрие на протезата, потоа повлечете ја надвор да се користи, што е повеќе удобен и без проблеми. - Протезата може да биде продолжен за да 21cm / ?и тоа може да биде способен за експанзија и контракција. - Хоризонтален и вертикален екран за префрлање и нека можете да го видите патот пошироко и подалеку. - Два видови на инсталација ви даде различни опции, не само што може да се инсталира на внатрешноста rearview огледало, но, исто така, може да биде инсталиран на седиштето, кои ви даваат различни опции.Спецификација : - Материјал : ABS Метал - Менгеме погоден за телефон : 4.7~6.1 инчен Телефон - Големина : 18 x6.5cm/7 x 2.5 инчен - Заградата проширување на опсегот : 18~21cm/7~8.2 inch Package Вклучува : 1 x Автомобил телефон држачот.

Особините