.

Kel-Играчка Природни Burlap Тенџере Заврши за 6 до 8-Инчен Садови, Маслиново/Apple Зелена

Kel-Играчка Природни Burlap Тенџере Заврши за 6 до 8-Инчен Садови, Маслиново/Apple Зелена

DEN 116.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% од Јута.Увезени.Одговара на повеќето 6-8" грнци.Наредени со пластика за да спречите оштетувања од вода.Да се соберат : ставете тенџере, се повлече конците и вратоврска.Достапни во две големини и повеќе бои.Соберете во помалку од една минута.

Особините