.

Удобно Кадифен Кинолошки Кучиња Пет Отпадоци Длабок Сон Кадифен Пет Отпадоци Спиење Кревет , Само-Затоплување и Пријатна за Подобрување на Спиење за Кученце Кучињ?

Удобно Кадифен Кинолошки Кучиња Пет Отпадоци Длабок Сон Кадифен Пет Отпадоци Спиење Кревет , Само-Затоплување и Пријатна

DEN 1900.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Благодарение на својата тркалезна форма, нашиот кревет е идеална за домашни миленици кои сакаат да навивам up!.Поставените rim создава чувство на сигурност и обезбедува главата и вратот поддршка, додека супер-меки пополнување нуди заеднички и мускулни Болки, Релјефи.Пријатна, флексибилен и да се заврши со faux shag furs, нашите себе-затоплување луксузни куче кревет е потсетува на мајка furs грб!.Достапни во убаво природни бои, нашите миленичиња кревети се лесна прилог на секоја соба е.НЕ се погодни за puppies или кучиња со прекумерна teething или џвакање однесување ВАЖНИ за НЕГА ИНСТРУКЦИИ : за Да се избегне трска на furs, важно е дека креветот е темелно да се сушат во МАШИНА директно по перење.Функција : Благодарение на својата тркалезна форма, нашиот кревет е идеална за домашни миленици кои сакаат да навивам up!Поставените rim создава чувство на сигурност и обезбедува главата и вратот поддршка, додека супер-меки пополнување нуди заеднички и мускулни Болки, Релјефи.Пријатна, флексибилен и да се заврши со faux shag furs, нашите себе-затоплување луксузни куче кревет е потсетува на мајка furs палто!Спарени со длабоки пукнатини, што им овозможи на вашето домашно милениче да се зариваат, животни ќе имаат целосен, мирен сон за подобрување на однесување и подобро здравје се Достапни во убаво природни бои, нашите миленичиња кревети се лесна прилог на секоја соба е И затоа што тие се заврши со вода и кал-отпорни bottoms, тие помогне да се спречи случајно мензи од постигнување на вашата подови НЕ се погодни за puppies или кучиња со прекумерна teething или џвакање однесување ВАЖНИ за НЕГА ИНСТРУКЦИИ : за Да се избегне трска на furs, важно е дека креветот е темелно да се сушат во МАШИНА директно по перење.НЕ се исуши Големина : M diameter40cm/15.75" , Height27cm/10.6" L diameter50cm/19.69" , Height27cm/10.6" XL diameter60cm/23.62" , Height27cm/10.6" answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да се 1-2cm грешка.Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и т.

Особините