.

sharprepublic Квалитет Hoof ги Собереш со Четка, Коњ Грижа, Чешлање Комплет, Четири Боја Алатка

sharprepublic Квалитет Hoof ги Собереш со Четка, Коњ Грижа, Чешлање Комплет, Четири Боја Алатка

DEN 499.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Здрав, лесно да се одржи и да го носат.Четири светли бои да се избере.Многу други чистење usages околу дома или на штала, итн.Направи hoof грижа бриз. 1 Парче hoof ги собереш со четка.Опис : - 1 Парче hoof ги собереш со четка - Четири светли бои да се избере - Направи hoof грижа бриз - Здрав, лесен за држење и носење - Многу други чистење usages околу дома или на штала, etc Specification : - Материјал : Пластични + Nickelage - Боја : Зелена, Розова, Флуоресцентно Жолто, Сино - Целата Должина : Околу. 18 cm/7.1 инчи - се Справи со Дебелина : 2 см/0.8 инчен - Изберете Големина (Должина x Дебелина) : Прибл. 4 x 0.2 cm/1.6 x 0.08 инчен - Наежвам Големина (L x W x T) : Прибл. 3 x 3.5 x 1.3 см/x 1.2 1.4 x 0.5 inch Package Вклучува : 1 Парче Hoof Pick Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на слики и вистинскиот објект.

Особините

- Material:
Plastic + Nickelage
- Color:
Green, Pink, Fluorescent Yellow, Blue
- Whole Length:
Approx. 18 cm/7.1 inches
- Handle Thickness:
2 cm/0.8 inch
- Pick Size (Length x Thickness):
Approx. 4 x 0.2 cm/1.6 x 0.08 inch
- Bristle Size (L x W x T):
Approx. 3 x 3.5 x 1.3 cm/1.2 x 1.4 x 0.5 inch
Package Includes:
1 Piece Hoof Pick :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item you received could be slightly different from the size above. Meanwhile, please be reminded that due to lighting effects, monitor’s brightness/contrast settings etc, there could be some slight differences in the color of the pictures and the actual item. :