.

Дијамант Кристал парична Казна Сјајот, на доградба на Акрилни Нокти во Прав, DIY Помине Дизајн за Жени (Бела)

Дијамант Кристал парична Казна Сјајот, на доградба на Акрилни Нокти во Прав, DIY Помине Дизајн за Жени (Бела)

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

????【Дијамантски прав】 сјајот сјаат како дијаманти. ????【Доза】 Само мала количина е потребно да се направи вашите нокти, сјај. ????【Мулти-цел】 Тоа може да се користи како сјај за сенката за очи, и тоа исто така може да се примени на лице со шминка. ????【Мода】 различни бои може да бидат заменети со сите видови на облека, чанти и накит. ????【По-продажбата на услугата】 ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања по приемот на производот, ви благодарам.

Особините