.

LED Маса Светилка Батерија Количка за 360° на Вредноста Око за Заштита Читање Полнење Симпатична Табела Светилка со USB(сина)

LED Маса Светилка Батерија Количка за 360° на Вредноста Око за Заштита Читање Полнење Симпатична Табела Светилка со USB(сина)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Високо-квалитетни Материјали : Ова ДОВЕДЕ маса светилка е изработен од ABS материјал, кој не е лесно да се носи и може да се користи за долго време.Можете да ги користите со мир на умот.Бесплатни Свиткување : светлина пол на ова ДОВЕДЕ маса светилка се направени од меки силиконски материјал, кој може да се прилагоди по волја на 360°, која може точно да го осветлите вашите очи.Интимни Дизајн : Ова ДОВЕДЕ маса светилка, исто така, има функција на мобилен телефон носителот, која може да се ослободи вашите раце додека ја користите маса светилка за да се види онлајн курсеви.Едноставна Операција : Ова ДОВЕДЕ маса светилка може да се претвори едноставно со притискање на прекинувачот, без комплицирана операција чекори се потребни.Широк Применливост : Ова ДОВЕДЕ маса светилка користи топло бела светлина, која нема да им наштети на очите, и може да се широко се користат во домови, канцеларии, итн.Спецификација : Предмет Тип : Animal Табела Светилка Материјал : ABS Напојување : DC 5 V Моќ : 1.6 W Батерија : Литиум Полимер Батерија 400m Ah (Вклучени) Осветлување на Владата : Топло Бела Светлина Пакет Листа : 1 x Табела Светилка 1 x USB Кабелот за Напојување Забелешка : Превезува со изграден во батеријата.

Особините

Item Type:
Animal Table Lamp
Material:
ABS
Power Supply:
DC 5V
Power:
1.6W
Battery:
Polymer Lithium Battery 400mAh (Included)
Lighting Mode:
Warm White Light
Package List:
1 x Table Lamp :
1 x USB Power Cord :
Note:
Shipped with built in battery :